O NAS

ENGLISH 4U to szkoła języka angielskiego z siedzibą główną w Gnieźnie przy ul. Żwirki i Wigury 17a. Szkoła specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. W ostatnich latach w powiecie gnieźnieńskim ENGLISH 4U stał się liderem w nauczaniu dzieci, szkoląc ponad 1000 uczniów rocznie. Szybki rozwój był możliwy dzięki doskonałej grupie lektorów zapewniających wysoką jakość nauczania oraz małym, bo liczącym 5-8 osób grupom. 

 

ENGLISH 4U to szkoła nagrodzona nagrodą "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2009-2011" za rozwój firmy i tworzenie nowych miejsc pracy. W 2012 roku ENGLISH 4U został nagrodzony nagrodą HIT 2012 w konkursie Wielkopolski Samorządowo-Gospodarczy HIT Regionu za innowacyjne, efektywne nauczanie języka angielskiego.

 

ENGLISH 4U to szkoła wprowadzająca innowacje w nauczaniu, opracowując własne autorskie kursy dopasowane do każdego dziecka, korzystając z tablic multimedialnych i nowoczesnego oprogramowania do nauki, oraz platform internetowych do odrabiania zadań domowych. 

 

ENGLISH 4U to szkoła nagrodzona pierwszym miejscem przez Ośrodek Rozwoju Edukacji podlegający pod MEN w konkursie ogłoszonym przez czasopismo metodyczne Języki Obce w Szkole pt: "Mały uczeń jest zdolny językowo. Wspieram, rozwijam i kształtuję jego zdolności".